İçeriğe geç

Kadıköy Psikolog

Kadıköy Psikolog Hatice Mercan

Kadıköy, İstanbul Anadolu yakasında bulunan 482.713 kişilik nüfusu ile İstanbul’un en büyük ilçelerinden birisidir. Nüfusun yanı sıra Kadıköy, İstanbul’un en merkezi konumlarından birisine sahiptir. “Psikolojik destek herkesin hakkıdır” sloganıyla yola çıktığım mesleğimin ilk yıllarından bu yana ulaşılabilir olmayı her zaman kendime temel prensip edindim. Kadıköy psikolog ihtiyacı olarak İstanbul’un en çok tercih edilen lokasyonlarından birisidir. Çok sayıda ulaşım olanağı bulunan bu güzel ilçeyi mesleğimin ana merkezine koymaya karar verdim. Kadıköy psikolog arayışında olan insanlara daha ulaşılabilir bir hizmet verebilmek için Suadiye’yi tercih ettim. Danışanlarımı Kadıköy Suadiye’de halen görmekteyim.

Kadıköy Psikolog Ücretleri

Kadıköy’de çalışmaya karar vermeden önce yaptığım ihtiyaç analizi sonucunda bazı dikkat çekici arama terimlerine rastladım. Kadıköy psikolog ücretleri, Kadıköy uygun ücretli psikolog, Kadıköy uygun ücretli terapi şeklindeki arama kelime öbekleri en çok aratılan kelime öbekleri arasındaydı. Bu durumun bildiğimiz bazı temel sebepleri var elbette. En başta psikolojik hizmetlerin ülkemizde henüz tam olarak sağlık hizmeti sayılmaması ve sigorta kapsamı dışında tutulmasından dolayı danışanlar psikolog ücretlerini merak edip bir araştırma içerisine girmektedir. Fakat işini etik çerçevede yapan hiçbir psikolog bu ücretleri internet ortamında yayınlamayacaktır. Buna Kadıköy psikolog olarak hizmet verenler de dahil elbette. 

Ülkemizde psikolojik hizmetlerdeki tek eksik Sgk kapsamına alınmayan seanslar değil elbette. Diploması olmamasına rağmen psikolojik hizmet vermeye çalışan çok sayıda insanın haberini görüyoruz. “Sahte Psikolog” olarak çalışmaya çalışan bu kişilerin danışanların mental durumları üzerinde bırakacağı olumsuz etkiden bahsetmeye gerek dahi yok. O sebeple Kadıköy psikolog arayışı içerisinde olan kişilerin uygun ücretli terapi aramaktan önce doğru psikoloğu bulmasını ben ve meslektaşlarım oldukça önemsiyoruz.

 Kadıköy uygun ücretli psikolog aramak sürecin devamlılığı için ne kadar önemliyse doğru psikolog ile çalışmak en az o kadar önemlidir. Ben bu konuda mesleğimin ilk gününden bu yana önce ulaşılabilir psikolojik destek anlayışı ile hareket eden bir psikolog olarak elimden gelenin en iyisini yapmaya her zaman çaba sarf ediyorum. Eğer siz de Kadıköy uygun ücretli psikolog arayışı içerisindeyseniz iletişim sayfam üzerinden bana ulaşabilirsiniz ya da online olarak randevu alabilirisiniz.

Psikolog Hatice Mercan / Kadıköy Psikolog